رضا انصاری کیه؟

سال 1390 بود که بعد از ممارست فراوان در رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی شاهرود قبول شدم. چهار سال تمام درس های سخت و نفس‌گیر رشته برق قدرت رو خوندم و بعد از فارغ التحصیلی کماکان شپش در جیب بنده پشتک می‌زد.

بعد از اتمام دوره کارشناسی تصمیم به گذراندن خدمت مقدس! سربازی گرفتم، اما کاملا ناگهانی بیخیالش شدم و نشستم برای ارشد درس خوندم. رشته MBA رو انتخاب کردم، واقعا اون زمان نمی‌دونستم چیه! فقط می‌دونستم بازار کارش خوبه و واسه همین انتخابش کردم.
سال 1395 بود که مجددا وارد دانشگاه صنعتی شاهرود شدم و مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد MBA . در همان روز‌ها هم شپش های جیب بیشتر و بیشتر می‌شدند. تا اینکه…

تحصیلاتش چی شد؟!

اواخر دوره کارشناسی ارشد، پس از کاهش وزن 65 کیلویی و با مد شدن اینستاگرام در مملکت، تصمیم گرفتم یه صفحه بزنم و تجربیات خودم در زمینه لاغری رو بنویسم. یکم که گذشت دیدم مردم خوب استقبال کردن و نیاز به برنامه ورزشی برای کاهش وزن دارن، همونجا بود که دست به کار شدم و مدارک مربی‌گری خودم رو گرفتم و شروع کردم به برنامه دادن! اینجا بود که شپش ها از جیب مبارک مهاجرت کردند و اولین نشانه‌های کسب درآمد در منزل پدیدار شد.

هر چه گذشت به فضای آنلاین علاقمندتر شدم و همانطور که می‌دانیم در دانشگاه چیز خاصی یاد نمی‌گیریم، مطالعات خودم در زمینه بازاریابی و کسب و کار به خصوص در فضای آنلاین شروع کردم. همان‌جا بود که کم کم با تولید محتوا در اینستاگرام و تبلیغات پیج رو بزرگ و بزرگتر کردم و واقعا ازش پول در می‌آوردم.

کسب و کارش به کجا رسید؟

همان روز‌ها بود که به صورت خیلی جالب یک کسب و کار دیگه رو در همین اینستاگرام با یکی از دوستانم شروع کردم، یک فروشگاه لوازم ورزشی. کاملا تفریحی پیش می‌رفت و جدی نبود. در همین ایام بود که من در شرکت ایرانسل به عنوان کارآموز در واحد دیجیتال مارکتینگ قبول شدم و سه ماه رو اونجا با یادگیری گذروندم، اما در نهایت موفق نشدم جذب اون شرکت بشم و این یکی از شکست های افتخارآمیز من محسوب میشه، چون کلی یادگیری و تجربه عالی برام به وجود اومد.

بعد از اون به گسترش فروشگاه گیشا اسپرت و پیج رافیت پرداختم و تمرکزم رو روی اون‌ها قرار دادم،. اون پیج کوچیک ایسنتاگرام الان یک انبار و یک دفتر شده که 6 نفر در اون مشغول به کار هستیم و با قدرت جلو می‌ریم.

رضا الان کجاست؟

همین چند ماه قبل  هم در شرکتی مشغول به کار در قسمت فروش آنلاین شدم. همزمان دوره مدیریت بازاریابی دیجیتال سازمان مدیریت صنعتی رو گذروندم و هر روز و هر روز سعی کردم یادگیری خودم رو در زمینه بازاریابی، بازاریابی دیجیتال و کسب و کار بیشتر کنم. در این مدت به تدریس و مشاوره هم پرداختم و سعی می‌کنم موثر باشم.

الان هم که سایت شخصی خودم رو راه اندازی کردم، مدیریت بازاریابی گیشا اسپرت رو به عهده دارم، از آب باریکه کارمندی جهت رشد بهره می‌برم،  ورزش می‌کنم و هدفم به اشتراک گذاری تجربه های موفق و ناموفق خودم در زمینه کسب‌و‌کار با شما بوده، در این سه چهار سال کلی بالا پایین داشتم و امیدوارم  با به اشتراک گذاری اشتباهاتی که کردم و همچنین موفقیت‌هایی که کسب کردم، چند نفر رو یاری بدم.

میتونی رزومه‌ام رو دانلود کنی!

یه سری هم به کسب و کارام بزن